Dit is de officiële replica van het KNWU damesshirt. Een snel en comfortabel shirt met hetzelfde design als de Nederlandse wielerselectie. Ga als een echte prof onderweg en deel je support voor de sport.
Dit wielershirt is gemaakt van Summerit polyester; een sneldrogend en ademend materiaal.
De lycra mouwen zijn met een laser afgewerkt en passen als een tweede huid om je arm.
De siliconen gripper in de mouw zorgt ervoor dat je mouwen goed op hun plek blijven.
Het fietsshirt heeft een YKK-ritssluiting over de hele lengte waardoor je de mate van ventilatie goed kunt afstemmen op de intensiteit van je rit.
De camlock sluiting op de rits zorgt ervoor dat de rits altijd goed blijft zitten.
Met drie handige achterzakken heb je ruimte genoeg om je mobiel, materiaal of snacks mee te nemen tijdens je rit.
Het shirt van de toprenners kan nu van jou zijn. Op zijn minst voel je je een stuk sneller op de fiets als je dit shirt draagt!
Maattabel
MAATTABEL DAMES
Vraag je je af welke maat je moet bestellen? Maak dan gebruik van onze maattabel. Deze geeft je een indicatie van de maat die je nodig hebt.
DAMES
XS
S
M
L
XL
XXL
A
Borst
< 86
86-90
90-94
94-98
98-103
> 103
B
Middel
< 70
70-74
74-78
78-82
82-87
> 87
C
Heupen
<94
94-98
98-102
102-106
106-111
> 111
D
Binnenbeen
75
76
77
78
79
80
A - BORST
Meet de totale omvang op het punt waar je borst het grootst is.
B - MIDDEL
Meet de totale omvang op het punt waar je middel het smalst is.
C - HEUPEN
Meet de totale omvang op het punt waar je heup het grootst is.
D - BINNENBEEN
Meet de totale lengte van onderkant kruis tot aan de grond.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang als eerste onze aanbiedingen, nieuwe collecties en nieuws over AGU. Je kunt je altijd afmelden via de link onderaan onze e-mails.